Valikliai

Rodomi 1–24 produktai - viso yra 53

  • Akcija!

    DEO FLOOR – Konc. ekstra dezodoruojantis valiklis Baltojo Muskuso aromato 5kg

    32.50  28.50 

    Ypač koncentruotas dezodorantas valiklis-ploviklis su molekuliniu nemalonių kvapų pašalinimu. Skirtas naudoti  gyvenamosiose ir bendro naudojimo patalpose:  laiptai, grindys, sienos, tualetai, vonios kambariai, biurai, viešbučio kambariai, laiptinės, sandėliavimo patalpos, persirengimo  spintos ir.t.t.  Valant patalpas ir paviršius suteikia nuolatinį baltojo muskuso aromatą. Formulė su kvapų pašalinimo molekule užtikrina saugią apdorotos aplinkos higieną.

    pH 5,5

     

    Gamintojas: Italchimica SRL Divisione Profesional. Italija

  • Po statybinių darbų, cemento valiklis F-400 1L

    16.99 

    Geito veikimo koncentruotas spec. valiklis. Lengvai pašalina purvus, rūdis ir dėmių likučius atsiradusius statybų metu tokius kaip: cemento, statybinio glaisto, kalkių, klijų, druskų, iš paviršių atsparių rūgštims: akmens grindų, trinkėlių, plytų, porceliano, čerpių, terakotos plytų. Taip pat puikiai tinka statybinių įrankių, mechanizmų, pastolių ir kt. paviršių valymui.
    Dėmesio: netinka marmurui!

  • S8 SILVER Deoksiduojantis valiklis sidabriniams paviršiams

    24.90 

    Labai efektyvus deoksiduojantis valiklis-poliruoklis sidabriniams paviršiams.
    Skystas ploviklis, skirtas greitai deoksiduoti ir poliruoti visus sidabrinius daiktus. Pašalina oksidaciją vos tik panardinus.
    Nereikia atlikti jokių papildomų šveitimo, trynimo, ar poliravimo veiksmų.
    Naudojimas:
    Purkškite priemonę ant valomo objekto, patrinkite šluoste ir nuplaukite. Dideliems daiktams naudokite gaminyje suvilgytą šluostę ir nuplaukite.

    Pakuotė: 500ml. (su purkštuku)

    Gamintojas: Italchimica SRL Divisione Profesional. Italija

  • SANI ACTIVE dezinfekuojantis riebalų-purvo valiklis 750ml

    12.59 

    Universalus dezinfekuojantis riebalų, purvo šalinimo valiklis paruoštas naudoti. Jo formulė skirta dezinfekuoti ir nuriebalinti
    kruopščiai, net esant užsispyrusiam purvui nuo visų paviršių. SANI ACTIVE – nuriebalina ir dezinfekuoja visus virtuvės, vonios, biurų, viešųjų patalpų, automobilių ir atliekų surinkimo konteinerių paviršius. Taip pat rekomenduojama žemės ūkio maisto ir sveikatos sektoriui, ant paviršių, besiliečiančių su maistu, ir tiems, kurie liečiasi su pagyvenusiais žmonėmis ir vaikais. Idealiai tinka visais atvejais, kai reikia valyti ir dezinfekuoti vienu kartu.

    Talpa: 750ml. (su purkštuku)

    Gamintojas: Italchimica SRL Divisione Profesional. Italija

  • CREMA ABRAZIVA BIX Šveitimo kremas (pienelis) LC28/500

    6.50 

    Šveitimo kremas (pienelis) kasdieniniam paviršių valymui, nuriebalinimui. Gerai pašalina susikaupusius purvus, riebalus. Visų vandeniui atsparių paviršių valymui sanitarinėse ir virtuvės patalpose: emaliuotų, chromuotų, porcelianinių, keramikinių plytelių, sintetinių, plastikinių.  Malonaus citrinų aromato.

    Pakuote: 500 g.

  • BIO FORNI koncentruotas stiprus grilių, orkaičių valiklis LCB71/5

    30.02 

    Ekologiškas stipriai šarminis dekarbonizuojantis valiklis. Efektyviai pašalina riebalus, pridegimus, kepimo nuosėdas, įsisenėjusius purvus Tinka nerūdijančio plieno, emaliuotiems, stiklo keramikos, krosnių, pečių paviršiams,  Netinka  šarmui neatspariems paviršiams.

    Pakuote: 5 kg.

  • Akcija!

    Dezinfekuojantis univers. konc. paviršių ir grindų ploviklis su alkoholiu SANIALC 5kg

    32.95  28.99 

    Universalus valiklis alkoholio pagrindu, greitai džiūsta, gerai nuriebalina keramikos, porceliano, plytelių, stiklinių paviršių, durų, plastikinius ir metalinius paviršius, nepalikdamas dryžių.
    Pakuotė: 5kg

    Gamintojas: Italchimica SRL Divisione Profesional. Italija

  • Dezinfekuojantis valiklis KIILTO ANTIBACT 1L

    12.50 

    PASKIRTIS KIILTO ANTIBACT – silpnai šarminis bekvapis, bespalvis dezinfekuojantis plovimo skystis, skirtas plauti ir dezinfekuoti paviršius, indus, maisto ruošimo ir laikymo įrengimus visuomeninio maitinimo ir maisto pramonės įmonėse; plauti ir dezinfekuoti paviršius visuomeninės paskirties objektuose, tokiuose kaip vaikų ugdymo įstaigos, sporto klubai, pirtys, baseinai ir kt. Neardo ir negadina valomų paviršių, labai gerai plauna ir dezinfekuoja.
    Paruoštas naudojimui 1l talpos su spec. purkštuku

  • ECOS general clean Universalus biovaliklis įvairiems paviršiams (koncentruotas) 1L

    23.59 

    Biovaliklis įvairių paviršių valymui ir kvapų kontrolei, sukurtas iš specialių nepatogeninių bakterijų ir biologiškai skylančių valiklių. Skirtas vonios kambarių, dušų, tualetų, virtuvių ir jų įrangos, kanalizacijos vamzdžių, sienų, grindų, o taip pat kilimų, užuolaidų ir apmušalų valymui ir plovimui. Išvalo ir pašalina pieno, kraujo, kavos, vėmalų, gyvūnų šlapimo, prakaito dėmes ir kvapus. Gali būti naudojamas ligoninėse, globos namuose ir kituose visuomeninės paskirties vietose

    PRIVALUMAI

    • Unikali skysta biologinė formulė pakeičia aplinkai pavojingus valiklius.
    • Pašalina purvą, suskaido ir panaikina organines medžiagas nuo paviršių.
    • Pašalina nemalonius kvapus ir jų priežastis. Skleidžia švelnų aromatą.
    • Skaido riebalus, aliejų, proteinus, taukus, krakmolą ir kt. kietas organinių atliekų medžiagas.
    • Palaiko kanalizacijos vamzdynus, trapus švarius.
    • Nekenksmingas, saugus naudoti, laikyti ir transportuoti.
    • Pilnai biologiškai skyla, tuo būdu sumažindamas žalą gamtai.
  • Ekologiškas indų ploviklis rankiniam plovimui Manudish Original 5l

    24.80 
  • Ekologiškas stiklinių paviršių valiklis VETRI Green Power Antialone

    8.55 

    Ekologiškas labai efektyvus, pagamintas iš natūralios kilmės medžiagų, nepaliekantis dryžių ant visų blizgių paviršių -stiklų, veidrodžių, krištolo valiklis. Lengvai nuvalo purvą –suteikia stiklui, veidrodžiams ir krištolui blizgesį, nepalieka dryžių ir . Tinka visiems plaunamiems blizgiems, stikliniams, plastikiniams chromuotiems ir keramikiniams paviršiams.

    Pakuotė: 750 ml.

  • Ekologiškas šveitimo pienelis Cream – LEMON citrinų kvapo 650 ml

    5.99 

    Ekologiškas, aukštos kokybės, šarminis šveitimo pienelis kasdieniniam paviršių valymui, nuriebalinimui. Gerai pašalina susikaupusius purvus, riebalus. Visų vandeniui atsparių paviršių valymui sanitarinėse ir virtuvės patalpose: emaliuotų, chromuotų, porcelianinių, keramikinių plytelių, sintetinių, plastikinių. Užpilkite ant paviršiaus ir nuvalykite. Valymui nenaudoti šiurkščios kempinėlės. Po to nuplauti vandeniu. Bekvapis arba  citrinų kvapo.

    Paruoštas naudojimui; po to nuplauti vandeniu   

  • Ekologiškas valiklis nuriebalintojas SGRASSATORE Green Power

    9.98 

    Ekologiškas šarminis valiklis, pagamintas iš natūralios kilmės medžiagų. Visų augalinės, gyvulinės kilmės riebalų, tepalų, purvų ir pan. nešvarumų pašalinimui nuo visų kietų paviršių: durys, stalai, spintos, sienos, virtuvės įranga(mikrobangų krosnelės, orkaitės, pjaustymo įranga ir kt.). Netinka neapdirbto medžio paviršiams. Malonaus kvapo. Patekęs į gamtą biologiškai suyra.

    Pakuote: 750 g.

  • Paskirtoji vieta

    ETA 700 Dezinfekcijos skystis, etanolio pagrindu 10L

    75.90 

    PASKIRTIS : ETA 700 – tai paruoštas naudoti dezinfekcijos skystis kasdieninei nedidelių paviršių, įrengimų bei įrankių dezinfekcijai maisto pramonės įmonėse, viešojo maitinimo įstaigose ir visuomeninės paskirties vietose. Sudėtyje yra 70% etanolio. pH 8,0.
    Skystis efektyviai naikina bakterijas, mieles, pelėsius ir daugeli virusų. Tirpdo riebalus nuo paviršių. Nepalieka dryžių. Išgaruoja. Biologiškai suskyla. Skysčio tankumas 0,87 kg / dm3 .
    Paruoštas naudojimui 1l talpos su spec. purkštuku.

  • GREEN POWER ekologiškas langų, veidrodžių, krištolo valiklis 750ml

    9.98 

    Neutralus stiklų, veidrodžių, krištolo valiklis.  Lengvai nuvalo purvą suteikia stiklui, veidrodžiams  ir krištolui  blizgesį be dryžių. Tinka visiems plaunamiems stikliniams, plastikiniams ir keramikiniams paviršiams.

    Pakuote 750 gr.

    pH 9,5

  • Grindų valymo šluostė Sprint Tronic Prof 40cm

    25.90 
  • Indų ploviklis rankiniam plovimui DISH 5L

    15.50 
    Koncentruotas skystas indų ploviklis, skirtas naudojimui virtuvėje, plaunant indus ar stiklinės rankiniu būdu. 
    Puikiai išplauna riebalus ir maisto likučius.
    - aktyviosios medžiagos ir tinkamas putojimas
    - efektyvus ir kokybiškas
    - nepalieka dryžių
    - minkštas ir tausojantis odą.
    Plovimui naudokite 10-20 ml, priklausomai nuo indų kiekio ir užterštumo. 
    Plaudami indus didžiausią efektyvumą pasieksite plaudami ne po tekančiu vandeniu, o mirkydami ir tinkamai dozuodami ploviklį.

  • Linea Ecologica BIO MULTI koncentruotas universalus valiklis LCB72/750

    5.78 

    Silpnai rūgštinis skystis kasdieniniam sanitarinių patalpų valymui. Gerai pašalina susikaupusias kalkių ir kitas nuosėdas. Visų vandeniui atsparių paviršių valymui: emaliuotų, porcelianinių, chromuotų, metalinių paviršių, keramikinių plytelių, apdirbtų medinių.  Malonaus citrinų kvapo. Patekes į gamtą biologiškai suyra.

    Pakuotė: 750 g.

  • MELT Greito veikimo tirpiklis užsikimšusiems vamzdynams !

    17.90 

    Rekomenduojame labiausiai tobulą greito veikimo (2-3min.) tirpiklį-antiblokatorių  drenažams ir vamzdynams. Greito veikimo , antikorozinės medžiagos esančios sudėtyje nepaveikia metalinių, švininių, plieninių, plastikinių, keramikinių  ir kt. vamzdynų, neužteršia vandeninio sluoksnio, ar vandens surinkimo konteinerių ir visiškai biodegraduoja jei vamzdynas gausiai nuplaunamas vandeniu. Sudėtyje aktyvioji medžiaga sieros rūgštis, antikorozinės medžiagos.

     

    Pakuotė: 750 ml. (+/- 3 smarkūs užsikimšimai, kamščiai)

  • Mikrofibrinė šluostė grindims 50cm jautriems paviršiams

    21.90 
  • Mikrofibrinė šluostė 40x13cm jautriems paviršiams

    15.99 
  • MOQUETTE EXTRACTOR koncentruotas kilimų valiklis LB202/M 1L

    8.59 

    Itin efektyvus kilimų ir kiliminių dangų valiklis. Tinka visų tipų kilimams mašininiam ir rankiniam plovimui.  Giliai įsiskverbia į pluoštą, kruopščiai pašalina net įsisenėjusį purvą dėka nuriebalinančių ir purvą atpalaiduojančių sudedamųjų dalių, panaikina dėmes. Sudėtyje nėra blukinančių spalvą ar balinančių sudedamųjų dalių. Priemonė pagyvina spalvas. Neutralus pH, todėl nekenkia audiniams ir odai. Prekės foto pavaizduota 10 kg. bet prekė išpilstyta į vieno litro talpą.

    Pakuote: 1 L

    pH 8

  • MOQUETTE EXTRACTOR koncentruotas kilimų valiklis LB202/M10 (Duplicate)

    52.39 

    Kilimų ir kiliminių dangų valiklis. Tinka visų tipų kilimams mašininiam ir rankiniam plovimui.  Giliai įsiskverbia į pluoštą, kruopščiai pašalina net įsisenėjusį purvą dėka nuriebalinančių ir purvą atpalaiduojančių sudedamųjų dalių, panaikina dėmes. Sudėtyje nėra blukinančių spalvą ar balinančių sudedamųjų dalių. Priemonė pagyvina spalvas. Neutralus pH, todėl nekenkia audiniams ir odai. 

    Pakuote: 10 kg.

    pH 8

  • MUFFYCID Priemonė pelėsių, grybelių pašalinimui

    17.90 

    Labai efektyvi priemonė pelėsių, grybelių naikinimui nuo visų kietų paviršių, tapetų (purškiant ant tapetų nenaudoti šiurkščių, šveitimo kempinių), brezento medžiagų ir kit. Veikia akimirksniu, ne tik pašalina pelėsius, bet juos ir sunaikina (15 min.). Atskiedus vandeniu atlieka sanitarin- dezinfekcinį vaidmenį pasižymėdamas higieniniu poveikiu. Naudoti voniose, skalbyklose, antikiniuose pastatuose.

    Valant kerpes ir dumblius patariame paviršių nuskusti ar nuvalyti šepetėliu, tada užpurkšti priemonę ant paviršiaus. Esant poreikiui pakartotinai purkškite po 15 min.

    Pakuote: 500 gr.