Pirkimo taisyklės

1. Bendrosios nuostatos.
Šios Pirkimo – pardavimo taisyklės (toliau – “Taisyklės”) yra juridiškai privalomas dokumentas, kuris nustato Pirkėjo (toliau – “Jūs”) ir Pardavėjo (toliau – “mes”) tarpusavio teises, pareigas ir atsakomybę Jums įsigyjant prekes elektroninėje parduotuvėje (toliau – “e-parduotuvė”).

2. Pirkimo – pardavimo sutarties sudarymo momentas Sutartis tarp Jūsų ir mūsų laikoma sudaryta nuo to momento, kai Jūs e-parduotuvėje suformavę prekių krepšelį, nurodę pristatymo adresą, pasirinkę apmokėjimo būdą ir susipažinę su mūsų taisyklėmis, paspaudžiate mygtuką “Užsakyti”. Kiekviena sutartis, sudaryta tarp mūsų ir Jūsų, yra saugoma e-parduotuvėje.

3. Jūsų teisės Jūs turite teisę pirkti prekes e-parduotuvėje šių taisyklių ir e-parduotuvės nustatyta tvarka. Jūs turi teisę atsisakyti prekių pirkimo – pardavimo sutarties su e-parduotuve, išskyrus atvejus, kai sutartis sudaryta dėl: vartotojui pažeidus pakuotės apsaugas; kitais atvejais, kai pirkimo – pardavimo sutarties negalima atsisakyti pagal Lietuvos Respublikos įstatymus.

4. Jūs įsipareigojate priimti užsakytas prekes ir už jas sumokėti sutartą kainą. Jeigu pasikeičia Jūsų registracijos formoje pateikti duomenys, Jūs privalote nedelsdamas juos atnaujinti Jūs, naudodamasis e-parduotuve, sutinkate su šiomis pirkimo – pardavimo taisyklėmis ir privalote jų laikytis.

5. Mūsų teisės Jei Pirkėjas bando pakenkti e-parduotuvės darbui ar stabiliam veikimui, galime be išankstinio perspėjimo apriboti, sustabdyti jam galimybę naudotis e-parduotuve arba panaikinti Pirkėjo registraciją. Mes, susidarius svarbioms aplinkybėms, galime laikinai arba iš viso nutraukti e-parduotuvės veiklą apie tai iš anksto nepranešę Jums. Mes galime vienašališkai pakeisti šių taisyklių sąlygas.

6. Mes įsipareigojame Sudaryti visas sąlygas Jums tinkamai naudotis e-parduotuvės teikiamomis paslaugomis. Pristatyti Jūsų užsakytas prekes, Jūsų nurodytu adresu ir per sutartą pristatymo laikotarpį. Mes, susidarius svarbioms aplinkybėms, negalėdami pristatyti Jūsų užsakytos prekės, įsipareigojame Jums pasiūlyti analogišką prekę, o Jums atsisakius priimti prekės analogą, grąžinti Jums sumokėtus pinigus.

7. Užsakymų apmokėjimas.
Šiuo metu už prekes galite atsiskaityti šiais būdais:

  1. grynaisiais pinigais pristačius prekę nurodytu adresu (šiuo metu tik Vilniaus mieste). Mokėjimo suma – ne didesnė kaip 500 EUR. Grynaisiais turėkite tikslią sumą – kurjeris ne visada gali duoti grąžos.
  2. banko pavedimu (pagal išankstinę apmokėjimo sąskaitą).
  3. tiesioginio atsiskaitymo el. bankininkystės sistemos pagalba per PaySera.LT sistemą kuri palaiko galimybe atsiskaityti visų Lietuvos bankų el. bankininkystės sistemomis.

8. Prekių pristatymas.
Prekes, kurias turime centriniuose sandėliuose, pristatome per 2 – 3 darbo dienas. Prekes, kurias vežame pagal specialų užsakymą, pristatome per sutartą laiką. Užsakę prekę, netrukus gausite pranešimą apie tikslią prekės pristatymo datą. Prekes pristatome mes arba įgaliotas atstovas. Prekių pristatymo metu Jūs privalote kartu su mumis ar mūsų įgaliotu atstovu patikrinti siunta pristatytų prekių būklę. Jums pasirašius Sąskaitoje – faktūroje yra laikoma, kad siuntoje esantys daiktai yra tvarkingi, o siunta yra perduota taip pat tvarkingai. Pastebėję siuntoje esančių daiktų išorinį pažeidimą (įlaužimą (-us), įlenkimą (-us), įbrėžimą (-us), korozijos pažeidimą (-us) ar pan.), turite teisę siuntoje esančių daiktų nepriimti ir apie tai mus kuo skubiau informuoti, o apie tokį faktą pažymėti siuntos važtaraštyje. Jums priėmus prekę ir pasirašius važtaraštį be pastabų, laikoma, kad siunta priduota tvarkingai, o Jūs pretenzijų dėl siuntoje esančių prekių neturite.
Prekių pristatymo kaina Lietuvoje 11 Eur. Užsakymo sumai viršijus 100 Eur. visas jūsų užsakytas prekes pristatysime Jūsų nurodytu adresu nemokamai visoje Lietuvoje. Dėl prekių pristatymo i kitus Lietuvos miestus prašome susisiekti nurodytais kontaktais. Prieš pristatydamas prekes, kurjeris telefonu suderins Jums priimtiną prekių pristatymo laiką.