Skalbimo milteliai LORIMAT 25kg maiš.

40.00 

Produkto aprašymas:  Aukščiausios kokybės vokiški skalbimo milteliai, tinka baltiems ir spalvotiems audiniams skalbti visose temperatūrose, nuo 30° iki 95° C. Galima naudoti visų tipų automatinėms skalbimo mašinoms ir rankomis. Ypač gerai šalina dėmes, net skalbiant žemose temperatūrose. Saugo audinius nuo spalvų išblukimo. Milteliuose esantys fermentai šalina biologines dėmes ir naikina kvapus. Galima naudoti kartu su minkštikliu. Skirti visų rūšių audiniams, išskyrus vilną ir šilką.

Naudojimas ir dozavimas: Skalbimo miltelius pilti į tam skirtą stalčių automatinėse mašinose arba tiesiai į skalbimo būgną.

 

 

Mažai purvini skalbiniai

Labai purvini skalbiniai

Minkštas vanduo

80-100g

100-135g

Vidutinis vanduo

100-135g

135-155g

Kietas vanduo

135-155g

155-180g

4,5 Kg skalbinių

 

Jei skalbiate rankomis: 80g į 10 L vandens.

Dėmesio: Netinka vilnai! 

Gamintojas: Otto Oehme GmbH, Vokietija

Neturime

Kategorija:

Naudojimas

Preparato pH (Koncentrato):

 

Sudėtis: >5% anijoninės paviršinio aktyvumo medžiagos, nejoninės paviršinio aktyvumo medžiagos, fosfonatai, fermentai, kvapiosios medžiagos.

 

Darbų saugos nurodymai ir sandėliavimas:

Laikyti užrakintą vaikams neprieinamoje vietoje. Patekus į akis, nedelsiant gerai praplauti vandeniu ir kreiptis į gydytoją. Atliekos ir pakuotė turi būti saugiai pašalintos. Dėvėti tinkamus apsauginius drabužius, mūvėti tinkamas pirštines ir naudoti akių (veido) apsaugos priemones. Nelaimingo atsitikimo atveju arba pasijutus blogai, nedelsiant kreiptis į gydytoją (jeigu įmanoma, parodyti šią etiketę).

Sandėliuoti tik sandariai uždarytoje gamintojo pakuotėje, sausoje vėsioje gerai vėdinamoje vietoje, 5-30 C temperatūroje, saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių ir karščio šaltinių. Bijo šalčio.